• ДП «ДПЦК» представив ракетний катер «БОГОМОЛ» на IDEX-2021

  ДП «ДПЦК» представив ракетний катер «БОГОМОЛ» на IDEX-2021

  На Міжнародній оборонній виставці «IDEX 2021», що відбувалася 21-25 лютого 2021 р. у м. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» вперше представив нову перспективну розробку – ракетний катер «Богомол». Це унікальний проєкт надводного катера-катамарана з аеростатичним розвантаженням, що був створений з урахуванням сучасних потреб потенційних замовників та на основі маркетингового аналізу. Ракетний катер «Богомол» став результатом ґрунтовних науково-дослідних робіт та пошуку оптимальних технічних рішень. Окрім анонсованої новинки, ДП «ДПЦК» також експонував проєкти Малого протичовнового корабля та Багатофункціонального катера «Кайра-150».

 • ДП «ДПЦК» – 45!

  1 листопада виповнилося 45 років від дня заснування Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування».

  З нагоди ювілею, керівництво підприємства вітає весь колектив, а також наших шановних ветеранів зі святом та бажає всім міцного здоров’я, довгих років життя, впевненості у завтрашньому дні, достатку та родинного затишку!

 • ДП «ДПЦК» відвідала делегація Київської Асоціації військових аташе

  24 вересня на Державному підприємстві «Дослідно-проектний центр кораблебудування» відбулася зустріч з іноземними військовими аташе провідних країн світу Київської Асоціації військових аташе (КАВА). Зустріч пройшла у відповідності до протоколів про недопущення розповсюдження захворювання на COVID-19.

 • ДП «ДПЦК» – КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ 2019 РОКУ

  Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» стало переможцем у номінації «Кращий платник податків» за результатами щорічного конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва». Церемонія нагородження переможців відбулася 5 вересня 2020 року. Нагороду «Кращий платник податків» від рук міського голови Олександра Сєнкевича отримав директор-генеральний конструктор ДП «ДПЦК» Вадим Борисов.

 • Шановні колеги та партнери!

  У цей складний період не лише для нашої країни, а й усього світу, що викликаний розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, усім нам слід вжити необхідні заходи, аби не допустити розповсюдження хвороби. Колектив Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування» цілком усвідомлює, що теперішня ситуація вимагає витримки, самовладання та неухильного дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. В умовах карантину, запровадженого Кабінетом Міністрів України, ми повинні виявити громадянську позицію, людяність і терпимість.

 • БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КАТЕР «КАЙРА-150» – НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ ДП «ДПЦК»

  БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КАТЕР «КАЙРА-150» – НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ ДП «ДПЦК»

  На XVІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека–2019», що проходила 8–11 жовтня у м. Києві, ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» вперше представив широкому загалу свою нову розробку – проект багатофункціонального катера «Кайра-150».

  Конструкторські рішення, втілені у «Кайрі-150», стали результатом проведених на підприємстві науково-дослідних робіт та маркетингового аналізу.

 • Співробітники ДП «ДПЦК» отримали престижні міжнародні сертифікати від компанії AVEVA

  Співробітники ДП «ДПЦК» отримали престижні міжнародні сертифікати від компанії AVEVA

  2 травня 2019 р. 30 співробітників Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування» отримали сертифікати про проходження тренінгів щодо використання програмного забезпечення від компанії AVEVA. Сертифікати вручали Андрій Жеребецький, директор ТОВ «Сі-Джоб Миколаїв», що є офіційним партнером компанії AVEVA (Великобританія) на території України, а також Вадим Борисов, директор – генеральний конструктор ДП «ДПЦК» та Дмитро Буссов, головний інженер.

 • УЧАСТЬ ДП «ДПЦК» У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «IDEX-2019»

  17-21 лютого 2019 р. у м. Абу-Дабі (ОАЕ) проходила міжнародна виставка «IDEX-2019». На стенді ДК «Укроборонпром» серед інших досягнень військової промисловості країни була представлена модель малого протичовнового корабля, яку розробили спеціалісти Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування».