• ДП «ДПЦК» УСПІШНО ПРОЙШЛО МІЖНАРОДНИЙ АУДИТ DNV

  На початку вересня головним аудитором представництва DNV у Будапешті була здійснена друга щорічна проміжна перевірка ДП «ДПЦК» на відповідність системи управління підприємства європейським вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

  Під час аудиту, що тривав два дні, були перевірені процеси, які стосувалися системи якості на підприємстві. Також був здійснений моніторинг виконання рекомендацій минулих аудитів та їх відображення у відповідній документації з якості. Крім того, були узгоджені терміни наступного ре-сертифікаційного аудиту.

  За результатами проведеного аудиту ДП «ДПЦК» отримало високий бал, підтвердивши свою відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015.

  Таким чином, підприємство вже вкотре засвідчило, що система менеджменту ДП «ДПЦК» здійснюється у відповідності з міжнародним стандартом ISO 9001:2015 у галузі проєктування військових кораблів та інших плавзасобів.

 • ДП «ДПЦК» СТАВ ОФІЦІЙНИМ УЧАСНИКОМ ЕЛЕКТРОННОГО РЕЄСТРУ ВИКОНАВЦІВ ДЕРЖАВНИХ КОНТРАКТІВ

  Наказом Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України від 02.09.2021 р. № 3-ДР Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» внесено до електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів).

  Рішення щодо внесення ДП «ДПЦК» до реєстру опубліковане на офіційному сайті Мінстратегпрому.

  Статус учасника зазначеного реєстру дозволить підприємству брати участь у виконанні державних оборонних замовлень, роблячи внесок у розбудову та модернізацію національного флоту з урахуванням потреб та вимог Військово-Морських Сил Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України.

 • ДП «ДПЦК» захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС ЗС України

  ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» завершив роботи, передбачені державним контрактом на виконання дослідно-конструкторської роботи з переобладнання патрульних катерів типу Island «Старобільськ» і «Слов’янськ», та передав замовнику весь комплект необхідної документації.

 • РАКЕТНИЙ КАТЕР «БОГОМОЛ» НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2021»

  РАКЕТНИЙ КАТЕР «БОГОМОЛ» НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2021»

  ДП «ДПЦК» щорічно презентує на Міжнародній виставці «Зброя та безпека» нові розробки та досягнення у проєктуванні надводних кораблів та катерів. Не стала винятком і цьогорічна участь підприємства у виставці, на якій учасникам та відвідувачам був представлений зразок нового унікального ракетного катера-катамарана з аеростатичним розвантаженням «Богомол».

 • ДП «ДПЦК» представив ракетний катер «БОГОМОЛ» на IDEX-2021

  ДП «ДПЦК» представив ракетний катер «БОГОМОЛ» на IDEX-2021

  На Міжнародній оборонній виставці «IDEX 2021», що відбувалася 21-25 лютого 2021 р. у м. Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» вперше представив нову перспективну розробку – ракетний катер «Богомол». Це унікальний проєкт надводного катера-катамарана з аеростатичним розвантаженням, що був створений з урахуванням сучасних потреб потенційних замовників та на основі маркетингового аналізу. Ракетний катер «Богомол» став результатом ґрунтовних науково-дослідних робіт та пошуку оптимальних технічних рішень. Окрім анонсованої новинки, ДП «ДПЦК» також експонував проєкти Малого протичовнового корабля та Багатофункціонального катера «Кайра-150».

 • ДП «ДПЦК» – 45!

  1 листопада виповнилося 45 років від дня заснування Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування».

  З нагоди ювілею, керівництво підприємства вітає весь колектив, а також наших шановних ветеранів зі святом та бажає всім міцного здоров’я, довгих років життя, впевненості у завтрашньому дні, достатку та родинного затишку!

 • ДП «ДПЦК» відвідала делегація Київської Асоціації військових аташе

  24 вересня на Державному підприємстві «Дослідно-проектний центр кораблебудування» відбулася зустріч з іноземними військовими аташе провідних країн світу Київської Асоціації військових аташе (КАВА). Зустріч пройшла у відповідності до протоколів про недопущення розповсюдження захворювання на COVID-19.

 • ДП «ДПЦК» – КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ 2019 РОКУ

  Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» стало переможцем у номінації «Кращий платник податків» за результатами щорічного конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва». Церемонія нагородження переможців відбулася 5 вересня 2020 року. Нагороду «Кращий платник податків» від рук міського голови Олександра Сєнкевича отримав директор-генеральний конструктор ДП «ДПЦК» Вадим Борисов.

 • Шановні колеги та партнери!

  У цей складний період не лише для нашої країни, а й усього світу, що викликаний розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, усім нам слід вжити необхідні заходи, аби не допустити розповсюдження хвороби. Колектив Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування» цілком усвідомлює, що теперішня ситуація вимагає витримки, самовладання та неухильного дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. В умовах карантину, запровадженого Кабінетом Міністрів України, ми повинні виявити громадянську позицію, людяність і терпимість.