• ДП «ДПЦК» – КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКІВ 2019 РОКУ

  Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» стало переможцем у номінації «Кращий платник податків» за результатами щорічного конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва». Церемонія нагородження переможців відбулася 5 вересня 2020 року. Нагороду «Кращий платник податків» від рук міського голови Олександра Сєнкевича отримав директор-генеральний конструктор ДП «ДПЦК» Вадим Борисов.

 • Шановні колеги та партнери!

  У цей складний період не лише для нашої країни, а й усього світу, що викликаний розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, усім нам слід вжити необхідні заходи, аби не допустити розповсюдження хвороби. Колектив Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування» цілком усвідомлює, що теперішня ситуація вимагає витримки, самовладання та неухильного дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. В умовах карантину, запровадженого Кабінетом Міністрів України, ми повинні виявити громадянську позицію, людяність і терпимість.

 • БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КАТЕР «КАЙРА-150» – НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ ДП «ДПЦК»

  БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ КАТЕР «КАЙРА-150» – НОВИЙ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПРОЕКТ ДП «ДПЦК»

  На XVІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека–2019», що проходила 8–11 жовтня у м. Києві, ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» вперше представив широкому загалу свою нову розробку – проект багатофункціонального катера «Кайра-150».

  Конструкторські рішення, втілені у «Кайрі-150», стали результатом проведених на підприємстві науково-дослідних робіт та маркетингового аналізу.

 • Співробітники ДП «ДПЦК» отримали престижні міжнародні сертифікати від компанії AVEVA

  Співробітники ДП «ДПЦК» отримали престижні міжнародні сертифікати від компанії AVEVA

  2 травня 2019 р. 30 співробітників Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування» отримали сертифікати про проходження тренінгів щодо використання програмного забезпечення від компанії AVEVA. Сертифікати вручали Андрій Жеребецький, директор ТОВ «Сі-Джоб Миколаїв», що є офіційним партнером компанії AVEVA (Великобританія) на території України, а також Вадим Борисов, директор – генеральний конструктор ДП «ДПЦК» та Дмитро Буссов, головний інженер.

 • УЧАСТЬ ДП «ДПЦК» У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ «IDEX-2019»

  17-21 лютого 2019 р. у м. Абу-Дабі (ОАЕ) проходила міжнародна виставка «IDEX-2019». На стенді ДК «Укроборонпром» серед інших досягнень військової промисловості країни була представлена модель малого протичовнового корабля, яку розробили спеціалісти Державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування».

 • Представник ДП «ДПЦК» – переможець конкурсу «Кращий винахід року».

  28 листопада на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України пройшла церемонія нагородження переможців щорічного Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року».

  За підсумками 2018 року у номінації «Бойові кораблі та озброєння» переможцем став винахідник ДП «ДПЦК» Андрій Волошин, який нагороджений Дипломом першого ступеня за винахід «Ежекційний газоповітряний охолоджувач», який захищений патентом України № 128265.

 • ДП «ДПЦК» переходить на нові принципи проектування

  ДП «ДПЦК» переходить на нові принципи проектування

  Для забезпечення стабільного розвитку підприємства, підвищення конкурентоспроможності на зовнішньому ринку, а також продуктивності та ефективності своїх проектних робіт, ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» підписано Ліцензійну угоду на придбання САПР AVEVA Marine компанії AVEVA (Великобританія).

 • ДП «ДПЦК» виконало та успішно захистило дві НДР

  ДП «ДПЦК» виконало та успішно захистило дві НДР

  Розвиток військово-морської науки та підвищення боєздатності Військово-Морських Сил Збройних Сил України потребують постійного виконання науково-дослідних робіт.

  Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» в жовтні цього року виконало та успішно захистило дві науково-дослідні роботи: